StoneCraft

Jest to oficjalne forum serwera minecraft "StoneCraft"


#1 2012-10-04 16:40:04

PlatedGuy

Gracz

Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 2
Punktów :   

Podanie o Moda (PlatedGuy)

Witam, oto moje podanie o Moderatora

Spoiler:

1. Ile masz lat? - 12
2. Ile grasz w minecrafta? - Od Beta 1.6.6 (okolice sierpnia.2011)
3. Umiesz dawać działki? - Z tego co mi wiadomo to wystarczy kliknąć na tabliczkę koło pustej działki (Jeśli chodzi o stawianie tych tabliczek to dowiem się jaka nazwa jest tego pluginu i zobaczę, gdzieś jak to się robi
4. Znasz wszystkie komendy z pluginu WorldGuard, oraz WorldEdit? - Znam podstawowe komendy, jeśli Admini będą wymagali od mnie budowy "Cudów na patyku" to zobaczę na komendy bardziej zaawansowanych rzeczy
5. Będziesz pomagał adminom, oraz słuchał się ich poleceń? - Oczywiście
6. Ile czasu poświęcisz na granie na serwerze? - Gdy zacząłem grać, jestem na serwerze codziennie, po min. godzinie
7. Załóżmy, że dostałeś moda będziesz się rządził? - Nie wiem o co dokładnie chodzi, jeśli chodzi o popisywanie się, szantażowanie i inne takie rzeczy to absolutnie nie będę tak robił
8. Akceptujesz regulamin? - Jak najbardziej
9. Dlaczego TY masz zostać moderatorem? - Dlatego, że spędzam na serwerze dość dużo czasu, lubię pomagać innym , i zawsze staram się pisać bez błędnie co zdarza się rzadko u przeciętnego gracza
10. Znasz podstawowe komendy admina? - BARDZO podstawowe
11. Ile jest 2 + 2 x 0? - 2
12. Akceptujesz regulamin? - Oczywiście
13. Przeczytałeś regulamin? - @UP
14. Wymień adminów. - HeadAdmin - Michal3  Admini - Hero2 Szakal20
15. Nazwa serwera - StoneCraft

Jeśli chodzi o pkt.6, godzina to dla mnie minimum, co oznacza, że mogę siedzieć trochę dłużej, a zdarza się (ale bardzo żadko ), że nie ma mnie cały dzień na serwerze.
A i gdybym miał moda, budowałbym (oczywiście za zgodą adminów) nowe działki, budynki i sklepy.
To na razie tyle, jeśli coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę

Pozdrawiam, PlatedGuy 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turnieje10hamachi.pun.pl www.theenemy.pun.pl www.agh1rokis.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.cybermanager.pun.pl